LECO Tipe-NTéhnologi Sél
Téhnologi Sél Satengah Potong SMBB
Sél BifasialTéhnologi Modul
Kinerja Anti-PID Low LID anu Saé pisan
Kirang Éfék Shading Hot Spot
Kaluaran Daya Anu Langkung Luhur BOS & LCOE Anu Langkung Leutik
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 K3
● Kualitas Standar IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Tés Uyah/Kabut/Amonia
| Sél Surya | Mono tipe-N |
| Jumlah Sél | 120 (6x20) |
| Diménsi | 2172 x 1303 x 35mm |
| Beurat | 35.0 kg |
| Kaca Hareup / Tukang | Kaca semi-tempered dilapis 2.0mm |
| Pigura | Aloi aluminium anodized (diperkuat beban tinggi opsional) |
| Kotak Sambungan | Dipeunteun Ip68 (3 dioda bypass) |
| Kabel Kaluaran | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Panjangna tiasa disaluyukeun | |
| Konektor | Cocog sareng Mc4 |
| Uji beban mékanis | Hareup 5400Pa / Tukang 2400Pa |
| KELAS KAKUATAN | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Kakuatan maksimum (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Tegangan Sirkuit Terbuka (Voc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Arus Sirkuit Pendek (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Tegangan dina kakuatan Maksimum (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Daya Maksimum Ayeuna (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| EFISIENSI MODUL (%) | 21,91% | 22,08% | 22,26% | 22,44% | 22,61% | |||||
STC: Iradiasi 1000W/m², suhu sél 25ºC, AM1.5G
NMOT: Iradiasi 800W/m², suhu sekitar 20ºC, kecepatan angin 1m/s, AM1.5G
| Gain Tukang | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Kakuatan maksimum (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 23,00% | 23,19% | 23,37% | 23,56% | 23,74% | |
| 15% | Kakuatan maksimum (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 25,19% | 25,40% | 25,60% | 25,80% | 26,01% | |
| 25% | Kakuatan Maksimum (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 27,38% | 27,60% | 27,83% | 28,05% | 28,27% |
| Wadah | Markas Besar 40' |
| Potongan per palet | 32 |
| Palet per wadah | 18 |
| Potongan per wadah | 576 |
| Suhu Modul Operasi | -40℃ nepi ka +85℃ |
| Tegangan Sistem Maksimum | 1500 DC (IEC) |
| Rating Sekering Seri Maksimum | 35A |
| Toleransi Kakuatan | 0/+5W |
| Suhu Operasi Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koefisien Suhu Pmax | -0,30%/℃ |
| Koefisien Suhu Voc | -0,24%/℃ |
| Koefisien Suhu Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telepon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Surélék: gavin@alifesolar.com
Gedong 36, Hongqiao Xinyuan, Kacamatan Chongchuan, Kota Nantong, Cina
www.alifesolar.com