| PROYÉK LISTRIK | PARAMETER | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Kakuatan maksimum | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Tegangan operasi optimal | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Arus operasi optimal | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Tegangan sirkuit kabuka | Voc(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Arus sirkuit pondok | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Rentang suhu operasi modul | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Tegangan sistem maksimum | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Arus sekering maksimum | A | 25 | |||
| Rentang toleransi kakuatan | % | 0~+3% | |||
| *STC (Kaayaan uji standar): Iradiasi frontal 1000W/m², Suhu sél 25℃, Spéktrum AM1.5. | |||||
| Suhu operasi sél anu dipeunteun | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Koefisien suhu daya maksimum | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Koéfisién suhu tegangan sirkuit kabuka | Vok | %/℃ | -0.24 |
| Koéfisién suhu arus sirkuit pondok | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Tingkat kaamanan | Kelas II |
| Garansi produk | 12 taun bahan sareng téknologi produk |
| Garansi daya | Kaluaran daya linier 25 taun |
| *Atenuasi dina taun kahiji nyaéta 2%. Ti taun saterusna, turunna taunan kirang ti 0,5%. Kakuatan modulna teu kurang ti 80% dina taun ka-25. | |
| Jenis sél | Sél TOPCon 182×91mm |
| Susunan sél | 144 lembar (12×12) |
| Ukuran modul | 2260x1219x2.7mm |
| Beurat modul | 7,44 kg |
| Kotak simpang | Rating kandang IP68 |
| Kabel kaluaran | 4mm², panjang bersih kabel 500mm. Panjang kabel tiasa disaluyukeun |
| Jenis konektor | Kompatibilitas MC4 |
| Pigura | Teu aya |
| Beban statis hareup (tekanan salju) | 5400Pa |
| Beban statis tukang (tekanan angin) | 2400Pa |
| Transportasi | Truk Platform 13m | Truk Platform 17,5m | Wadah 20'C | Wadah 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Ukuran | 13m | 17,5m | 20'C | 40'C |
| Palet | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Sapotong/Palet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Total potongan | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Ukuran kemasan (Palet) | 2320*1110*1400mm | |||
| Kakuatan maksimum (W) | Efisiensi Konversi | Beurat | Garansi Produk | Garansi Listrik | Ukuran Modul | Susunan Sél |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2.7kg/m² | 12 taun | 25 taun | 2260x1219x2.7mm | 144 lembar (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2.7kg/m² | 12 taun | 25 taun | 2260x1110x2.7mm | 132 lembar (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2.7kg/m² | 12 taun | 25 taun | 2260x1020x2.7mm | 120 lembar (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2.7kg/m² | 12 taun | 25 taun | 2260x918x2.7mm | 108 lembar (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2.7kg/m² | 12 taun | 25 taun | 2260x825x2.7mm | 96 lembar (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2.7kg/m² | 12 taun | 25 taun | 2260x735x2.7mm | 84 lembar (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2.7kg/m² | 12 taun | 25 taun | 2260x644x2.7mm | 72 lembar (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2.7kg/m² | 12 taun | 25 taun | 1545x425x2.7mm | 72 lembar (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2.7kg/m² | 12 taun | 25 taun | 1150x927x2.7mm | 54 lembar (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2.7kg/m² | 12 taun | 25 taun | 1750x1150x2.7mm | 80 lembar (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telepon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Surélék: gavin@alifesolar.com
Gedong 36, Hongqiao Xinyuan, Kacamatan Chongchuan, Kota Nantong, Cina
www.alifesolar.com