LECO Tipe-NTéhnologi Sél
Téhnologi Sél Satengah Potong SMBB
Sél BifasialTéhnologi Modul
Kinerja Anti-PID Low LID anu Saé pisan
Kirang Éfék Shading Hot Spot
Kaluaran Daya Anu Langkung Luhur BOS & LCOE Anu Langkung Leutik
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 K3
● Kualitas Standar IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Tés Uyah/Kabut/Amonia
| Sél Surya | Mono tipe-N |
| Jumlah Sél | 132 (6x20) |
| Diménsi | 2382 x 1134 x 33mm |
| Beurat | 33,8 kg |
| Kaca Hareup / Tukang | Kaca semi-tempered dilapis 2.0mm |
| Pigura | Aloi aluminium anodized (diperkuat beban tinggi opsional) |
| Kotak Sambungan | Dipeunteun Ip68 (3 dioda bypass) |
| Kabel Kaluaran | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Panjangna tiasa disaluyukeun | |
| Konektor | Cocog sareng Mc4 |
| Uji beban mékanis | Hareup 5400Pa / Tukang 2400Pa |
| KELAS KAKUATAN | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Kakuatan maksimum (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Tegangan Sirkuit Terbuka (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Arus Sirkuit Pendek (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Tegangan dina kakuatan Maksimum (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Daya Maksimum Ayeuna (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| EFISIENSI MODUL (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: Iradiasi 1000W/m², suhu sél 25°C, AM1.5G NMOT: Iradiasi 800W/m², suhu sekitar 20°C, kecepatan angin 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gain Tukang | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Kakuatan maksimum (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Kakuatan maksimum (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Kakuatan Maksimum (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Wadah | Markas Besar 40' |
| Potongan per palet | 34 |
| Palet per wadah | 20 |
| Potongan per wadah | 680 |
| Suhu Modul Operasi | -40℃ nepi ka +85℃ |
| Tegangan Sistem Maksimum | 1500 DC (IEC) |
| Rating Sekering Seri Maksimum | 30A |
| Toleransi Kakuatan | 0/+5W |
| Suhu Operasi Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koefisien Suhu Pmax | -0,29%/℃ |
| Koefisien Suhu Voc | -0,25%/℃ |
| Koefisien Suhu Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telepon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Surélék: gavin@alifesolar.com
Gedong 36, Hongqiao Xinyuan, Kacamatan Chongchuan, Kota Nantong, Cina
www.alifesolar.com