LECO Tipe-NTéhnologi Sél
Téhnologi Sél Satengah Potong SMBB
Téhnologi Modul Sél Bifasial
Kinerja Anti-PID Low LID anu Saé pisan
Kirang Éfék Shading Hot Spot
Kaluaran Daya Anu Langkung Luhur BOS & LCOE Anu Langkung Leutik
● ISO9001:2015 QMS
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 K3
● Kualitas Standar IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Tés Uyah/Kabut/Amonia
| Sél Surya | Mono tipe-N |
| Jumlah Sél | 96 (6x16) |
| Diménsi | 1762 x 1134 x 30mm |
| Beurat | 24,0 kg |
| Kaca Hareup | Kaca semi-tempered dilapis 2.0mm |
| Pigura | Aloi aluminium anodized (diperkuat beban tinggi opsional) |
| Kotak Sambungan | Dipeunteun Ip68 (3 dioda bypass) |
| Kabel Kaluaran | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Panjangna tiasa disaluyukeun | |
| Konektor | Cocog sareng Mc4 |
| Uji beban mékanis | Hareup 5400Pa / Tukang 2400Pa |
| KELAS KAKUATAN | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Kakuatan maksimum (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Tegangan Sirkuit Terbuka (Voc) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Arus Sirkuit Pendek (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Tegangan dina kakuatan Maksimum (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Daya Maksimum Ayeuna (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| EFISIENSI MODUL (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,77% | |||||
| STC: Iradiasi 1000W/m², suhu sél 25°C, AM1.5G NMOT: Iradiasi 800W/m², suhu sekitar 20°C, kecepatan angin 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gain Tukang | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Kakuatan maksimum (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 22,86% | 23,12% | 23,38% | 23,65% | 23,91% | |
| 15% | Kakuatan maksimum (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 25,04% | 25,32% | 25,61% | 25,90% | 26,19% | |
| 25% | Kakuatan Maksimum (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Efisiensi Modul STC (%) | 27,21% | 27,53% | 27,84% | 28,15% | 28,46% |
| Wadah | Markas Besar 40' |
| Potongan per palet | 36 |
| Palet per wadah | 26 |
| Potongan per wadah | 936 |
| Suhu Modul Operasi | -40℃ nepi ka +85℃ |
| Tegangan Sistem Maksimum | 1500 DC (IEC) |
| Rating Sekering Seri Maksimum | 30A |
| Toleransi Kakuatan | 0/+5W |
| Suhu Operasi Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koefisien Suhu Pmax | -0,29%/℃ |
| Koefisien Suhu Voc | -0,25%/℃ |
| Koefisien Suhu Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telepon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Surélék: gavin@alifesolar.com
Gedong 36, Hongqiao Xinyuan, Kacamatan Chongchuan, Kota Nantong, Cina
www.alifesolar.com